Aktualności

Cykl Konferencji "Środki Unijne na termomodernizację budynków"

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Cyklu Konferencji "Środki Unijne na termomodernizację budynków", organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. 
Konferencje odbywać się będą w Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Zielonej Górze, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Kielcach, Olsztynie, Gdańsku, Łódzi, Lublinie, Białymstoku

XIII Wiosenny Cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XIII Wiosennym Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria odbędą się w  Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Katowicach i Krakowie 

XII Jesienny Cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XII Jesiennym Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria odbędą się w  Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie i  Katowicach.

Recenzja z XI Wiosennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Jak co roku na wiosnę i na jesieni Grupa Medialna Nieruchomości organizuje cykle seminariów w większych miastach Polski dla osób związanych z rynkiem nieruchomości.

Recenzja z II Konferencji Facility Management & Property Management

29 maja 2014 roku w Warszawie odbyła się II Konferencja Facility Management & Property Management, zorganizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości.

Recenzja z XII Konferencji Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Po raz dwunasty 13 maja 2014 r. w Warszawie odbyła się XII Konferencja Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości.

Życzenia świąteczne

Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzy Grupa Medialna Nieruchomości!

Recenzja z X Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Po raz dziesiąty Grupa Medialna Nieruchomości zorganizowała cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami w większych miastach Polski. Seminaria odbyły się w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

Recenzja z XI Konferencji Rynku Zarządzania Nieruchomościami

3 października br. w Warszawie odbyła się XI Konferencja Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości. W czasie konferencji omówiono dwa bloki przewodnie: "Prawo budowlane - kierunki zmian prawa i orzecznictwa. Jak zawierać i rozliczać umowy o roboty budowlane oraz umowy o prace projektowe?" oraz "Dylematy gospodarki odpadami i podatku śmieciowego.". Tematykę merytoryczną przedstawiła Eugenia Śleszyńska - ekspert ds zarządzania nieruchomościami.

Recenzja z IX Wiosennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Miło nam zakomunikować, że właśnie zakończył się dziewiąty już wiosenny cykl seminariów rynku zarządzania nieruchomościami, które systematycznie organizuje Grupa Medialna Nieruchomości.
PrevNext
Luty  2018
PnWtŚrCzwPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728